| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Delete,
nevím~:-D
Ale náhodou si sama taky někdy směšně přijdu. Jakože -snad by už sami měli vědět,sakra, co já se pořád snažím jako ten blbec...
Ale ono to někdy přestane.
Letos jsem měla pohovor s D nejstarším. S tím že se mi jeho přístup ke všemu nelíbí, že by snad už moh přemejšlet o tom, co chce,co nechce a tak. Vysmál se mi.
za měsíc přišel, že přemejšlel, že by asi chtěl studovat v Německu. Vysmála jsem se já. Protože ta jeho představa,že tam přijde a řekne-ahoj, tady mě máte, umim sice jen takoovu němčinu od stolu,ale jinak jsem dobrej, fakt, dobrej, je úplně pitomá.
Načrtla jsem mu všechnny možnosti,který má, odmítl všechny. neřešila jsem.
za další měsíc přišel, že by teda jednu z nich chtěl zkusit, jestli mu pomůžu.
Pomohla jsem.
Ale už bych ho do ničeho netlačila,nic nenařizovala. Je velkej, nemůžu v tomhle věku řídit jeho rozhodnut.
U těch mladších můžu, Cítím to tak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.