| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

maargitt,

Nervuješ se kvůli nim, určitě se snažíš aby se učily, nenecháváš to čistě na nich.

Omyl. Zrovna tohle nechávám čistě na nich. Když přijdou, pomůžu, ale rozhodně jim nenakazuju, aby se učily. A nikdy jsem to nedělala. A stejně jako Monty S. s tím dost dlouho problém neměly, ale třeba jedna z dvojčat už v páté třídě měla trojku na výzo...a co? A nic. Teď jí jde dějepis a zeměpis lépe, než těm dvěma, co nosily jedničku...jejich věc, jestli uznají za záhodné se tomu věnovat.

že bys je nechala ať si vyberou gympl, naučej na přijímačky a jen se na to dívala. Tebe zajímá, co chtějí, určitě to nějakým způsobem koriguješ, hledáš cesty.

Proč bych nenechala, zejména v Praze? Zejména kdybych já sama moc nestála o to, aby tam šly. Tady moc na výběr nebylo, plus u nás byla priorita vypadnou z místní ZŠ, takže jsem řešila já, ale jinak jsem nedělala o nic víc, než píše Monty, že dělá...

Fakt nejsem o moc jiná než Monty. Jen já holt nemám to básnické střevo ~l~. To jí závidím ~f~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.