| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ad přípravný kurzy - když se holka s kamarádkou hlásily na 8G, tak na ně taky chodily. a to z jednoho prostého důvodu - jejich třídní nás neoficiálně upozornila, že ona nesmí děti k přijímačkám při výuce nijak připravovat, naopak že spousta důležitého učiva je do výuky cíleně zařazená až po přijímačkách, kdy pak pojedou jak diví, aby všechno do konce roku zvládli. protože (což se k nám dostalo zase jinými kanály) z třídy před našima holkama jí na 8G odešla cca třetina třídy, prakticky všichni, co se přihlásili a ona z toho měla ve škole zle, protože škola žáky potřebuje i na druhém stupni. a protože já nejsem pedagog a nevím, co všechno je předmětem učiva prvního stupně a tedy bude u zkoušek vyžadováno, přišlo mi jednodušší holce zaplatit kurz, kde to s nimi probrali. na 6G se holka nehlásila, tam netuším, jaká je situace (asi obdobná) a teď na střední školu chodí na zkoušky nanečisto. výuku jako takovou by snad k přijímačkám ve škole měli mít víceméně pokrytou (alespoň češtinářka tvrdí, že její předmět je v devítce spíš opakovací, než nadupaný novými znalostmi), nicméně cílenou přípravu nedělají (ze svého mládí ji pamatuji), tak si holka opakuje doma a ty zkoušky jí pomáhají uvědomit si, v čem má mezery a na co se má zaměřit. nepřijde mi na tom nic divného, já před lety taky na základce chodila na přípravku na střední - holt jsem se hlásila na výběrovou školu a zrovna tak si školu s převisem zájemců vybrala i holka ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.