| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky mám hubené děti. Dokonce jsem tu i kdysi zakládala téma, jak vykrmit hubené dítě. Nejí skoro nic, a když něco náhodou sní, tak jim to příště zase určitě nebude chutnat. Nedokážu posoudit, jak moc vyhublé je máš ty, záleží taky na výšce. Doktorka mě uklidnila, protože tvrdí, že někdo to tak prostě má, že to nemám řešit, a že je to lepší než obezita. Tak jsem se hodila do klidu. Musím říct, že věkem se to lepší. Dcera už dokonce v jedenácti letech sem tam něco sní. Má slavně asi 26 kilo, sice její spolužačky mají klidně k padesáti, ale je vidět, že jí začíná postupně chutnat, je sice menší, ale zdravá, hromádka svalů, žádný tuk a má energii na rozdávání, tak to neřeším. Někdy s tím prostě nic nenaděláš.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.