| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Děkuji. Celou dobu jsem se držela. Nekricela. Nebila. To k ničemu nevede. Vím to, ale poslední dobou se přiznávám, ze mi asi 3x ruply nervy a fakt jsem mu liskla. Křičela na nej. Moc mě to mrzí, ale už fakt je to nad moje sily. Jinak se snažím, ať to ji sám, dokáže termín sníst rychleji sám než když ho krmim. Ovšem to nestačí, ta porce co on ji... To by vážil 5 kg ještě teď.
A jinak ji každému stejne, někdy je to samozřejmě lepší u někoho, protože se děje něco jiného než doma, tak to třeba zapomene na to, ze se ji. Ale druhé jídlo už je stejne jako doma. Proste kouzlo okamžiku vyprchalo. Jinak jsme všichni doma, já i ve děti. Dcera je proste s námi. Někdy je krmim dohromady, někdy jednoho po druhém, ale nějaký výrazný efekt to nemá ani v jednom případě

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.