| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Cimbur,
stanovisko šéfredaktora Respektu Erika Taberyho:

Děkuji všem za vaše reakce, doporučuji hodnotit naši práci podle textu v Respektu a ne jen podle vytržené informace. Na otázky odpovídám: ano, uvědomovali jsme si složitost tématu. A ano, je to skutečně velmi citlivé téma. Nicméně tady přece není jen rovina oněch žen, ale i téma obchodu se zajatci a čemu v takové chvíli čelí státní instituce. Níže uvádím odkaz na investigativní článek The New York Times, který dělal to samé. Jsou tam uvedené i přesné částky za unesené. Viz třeba: Ms. Mariani was ultimately released, along with two Spanish hostages, for a ransom that a negotiator involved in her case said was close to €8 million.
Evropské státy za zajatce platí, věřte mi, že to ti teroristé vědí. V tomto ohledu se nic nezmění. Chápu, že tu informaci může kde kdo v debatách na sociálních sítích zneužít, ale popravdě, pak by nešlo referovat skoro o ničem. V textu není vůči nim negativní slovo, zažily si velmi traumatické období, nedostaly se do toho úmyslně. Jestli těm ženám někdo vyčítá únos, pak jsou to hlupáci, ale mně prostě přijde podstatné popsat, jak funguje byznys teroristů.
Náš článek není senzační, je napsaný střídmým jazykem. Padala tu otázka na vyšší prodej, ale tohle vám prodej nezvýší, ostatně jsme ani nedali na obálku. Budu vděčný za další vaše postřehy.

No nevím, mě to moc nepřesvědčilo... Podle mě mohli vědět, co to vyvolá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.