| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

plánovaná SC listopad 2013 podolí
domluvený nadstandard , krásný pokoj s terasou, byl se mnou manžel před i po porodu, kdy se staral o miminko, zatímco jsem byla na jip
na jip mi mimi nosili co 2- 3 hodiny, až mě to unavovalo.

vynikající péče, úžasný vstup do života miminka přes všechny mé zdravotní svízele.

myslím, že je hodně věcí o komunikaci, my jsme této porodnici velmi vděční za pochopení , ve všem nám vyhověli, byli úžasní , ohleduplní
( vážná nemoc na mé straně)

registrace ve 3.měsíci byla horor, trénovali jsme to napotřetí, ale , stejně bych tam skončila pro vážný stav.Tyto případy se tam soustřeďují a asi i oni k takto vážně nemocným ženám tam přistupují jinak než k maminkám, které řeší oranžové závěsy na oknech.

aˇt jste také tak moc spokojená a ať jste oba zdraví...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.