| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Devce drahy, mam osobni zkusenosti jak se zamestnancema v korporatech, tak OSVC. A svedomite musim rict, ze v tech kanclech se fakt nepretrhnou. Jedou si svoje poklidny tempo, buduji pracovni mimikry, vypisuji feedbacky, delaji meetingy, ale vic energie venuji tomu predstirani prace nez samotne pracovni cinnosti. Zrovna nedavno jsem se o tom dlouze bavila s kamaradem, ktery je korporatni clovek a jako takovy uz tam dosahl pomerne vysokeho postaveni /plat kolem 200 tisic mesicne/ a ten mi me domnenky potvrdil.
Predpokladam, ze vyjimky existuji, ale ty jsou pak spis temi linejsimi kolegy vystipavany.
A ne, opravdu jim to nezavidim, ja si to zkusila a to predstirani vytizenosti, misto opravdovych vysledku, mi sebralo tolik energie, ze jsem to po pul roce vzdala a jiz nikdy vice.Jsem zvykla si svou praci organizovat sama, delat efektivne a nezabyvat se zbytecnostma, to tam proste neslo, i pri mem umele snizenem pracovnim tempu jsem byla upozornovana, at to neprehanim, ze zitra je taky den atd, ubijelo mi to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.