| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hmmm... mě když se (jako osvč) ,,nebude chtít", tak nežeru.. to je argument teda.. A plnit něčí rozkazy... no nic moc, ale prostě člověk dostane práci kterou má udělat a je za to zaplacen. Osvč si musí odbyt pro svou práci sám hledat. A zaměstná minimálně sám sebe, místo aby třeba stál ve frontě na pracáku. Ale proč hlavně reaguji- jsem osvč, a taky prskám... platit čtyřnásobný odvod abych dostala dvojnásobný důchod... k tomu odpovídající zdravku a daň, a jsem úplně v prdeli. Co to je? Mateřská, to je pro osvč teda taky zážitek, a to i když na oltář socky nasází opravdu hodně peněz. No štve mě to teda fest. Ale co je to za radu, že se mám nechat zaměstnat? Já třeba fakt nechci, protože chci dělat to co dělám a chci si to dělat po svém.. ale fakt mám někdy pocit určité hořkosti nad podmínkama, které tady k tomu mám.. a prostě nejsou dobrý. A většina osvč fakt nevydělává nějaké astronomické částky, nechápu kde se bere ta představa, jak si všichni někde něco ulejvaj a schválně něco neplatí. Mnohdy se jede jen tak tak. A když je pak nemoc, nebo třeba dítě, tak má člověk nárok na úplný hovno, bez ohledu na to, že léta letoucí po nikom nic nechtěl a jak jsem psala výše, zaměstnal minimálně sám sebe, takže nikoho nic nestál.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.