Hodně zajímavé a přitom důležité tyto věci: jsem se chtěla zeptat, proč po vás chtěla notářka vůbec nějaké peníze za dědické řízení,když jste se veškerého dědictví vzdali? Lze toto odmítnout zaplatit,když by člověk odmítnul dědictví jako takové nebo to je prostě povinnost a dělí se rovnoměrně mezi pozůstalé děti? A co když jedno dítě dostalo ještě za života obou rodičů naprostou většinu jejich majetku (nemovitosti)?
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.