| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Díky všem za reakce.
Některé z vás psaly, že je třeba, abych aktovku kontrolovala JÁ každý den, což je teda nereálné - jednak jsem přesvědčena, že ve čtvrté třídě už je to čistě zodpovědost dítěte (ona si ostatně chystá vše sama už od 1. třídy) a taky jsem časově a pracovně tak vytížená, že když večer přijedu domů, tak aktovka je to poslední, na co myslím. udělala bych to možná dvakrát, třikrát a tím by to haslo. Takže se jen doma ptám dcery, jestli má udělané úkoly a nachystané věci - stačí mi odpověď ano/ne, fyzicky to nekontroluji. Holka je jinak ve škole šikovná, nezapomíná, známky super, mimoškolní aktivity ...
Abych ještě upřesnila, o co vlastně šlo- některé to pochopily, některé ne . nešlo o svačinku z domu, tu nosí v boxíku, který mi denně odevzdá (prázdný nebo se zbytky), šlo o ovoce, které dostávají občas ve škole, většinou je to balíček s 3-5kusy ovoce. Určitě to tam neměla měsíc, ale třeba mandarinka mi někdy zezelená a zplesniví i druhý den po nákupu... kiwi je taky mňamka, když je uzrálé a pod.
Z nejhoršího humusu si to tedy vyčistila ručně, dále to obstarala pračka. Aktovka je černá, fleky vidět nebudou. Finanční kompenzaci po ní nemůžu chtít, neboť nemá žádné peníze... kapesné nevedeme, není k němu zatím důvod, resp. ani neprojevila zájem.
Ale víkednovou kompletní čistku aktovky bysme zvládat mohly, tak nám držte palce, ať příště ta aktovka neuteče.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.