| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tohle fakt ještě někde existuje ?? A dokonce v Praze ??
To si fakt ženský ještě nechají líbit?

U nás na maloměstě nic z toho neznám, jako netěhotná, ani jako těhotná. Ani nic neplatím, jen nějaký drobný za zrcátko, žádný holý zadky tam nevídám. Jako těhotná jsem chodila do rizikové poradny ve velké krajské nemocnici, taky žádný zadky.
Fakt teda čumím.

Snad teda jen bod 1., to čekání je snad jediný nešvar, který občas nastavne, ale zas se obvykle dá domluvit se sestrou, řekne kolik mají skluz a jdu si mezitím alespoň něco vyřídit do města.

P.S. a "velký" utz mám za to že není potřeba doporučení, já jsem se tuším jen objednala a nic jsem, tedy jako papír, neměla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.