| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Děvčátka moje, zas mám nějak málo času. Už mě to nebaví, chci někdy spát do desíti a pak celý den sedět na gauči a nudit se :-)
V neděli máme opožděnou a předčasnou oslavu narozenin a Stellina svátku, tak peču tentokrát i pro nás, ještěrka nám zbyla jedna jediná, jinak jsme jich prodali skoro 70 z loňské sezóny. Lítali jsme teď s kočkou na veterinu, celý týden každý den, jednou týdně mám školu, dvakrát týdně Stella kroužek, furt cosi. Já nejsem Evuša, já na tohle nejsem stavěná :-)
Zoe už chodí na nočník (psala jsem? Ani nevím), naučila se to během nádherných tří dnů, do týdně byla bez plínky i venku, teď po měsíci má suché plínky i při spaní, tak mám radost, že se mi daří.
Už se těším na jaro a léto, jestli nám ta chata vyjde, tak to bude super. A Blizko, klidně můžete přijet s klukama třeba vlakem do Ostravy, Dan by pro vás skočil, není problém, stejně bude potřebovat nakrmit ještěrky.
Jo a Stelle naskočilo Ř, ona je v tom vyslovování trochu zpomalená, ale kvalitu nahrazuje kvantitou. Ona prostě držku nezavře, jak je den dlouhý, když už nemá co říct, tak aspoň zpívá, když nezpívá, tak aspoň skáče, což velice ráda napodobuje Zoe.
A na léto plánujeme přehodit ložnici s dětským pokojem, současná ložnice je o trochu delší, než pokoj. Tak holky konečně budou spolu a nás čeká akce - jak za co nejméně peněz nakoupit co nejvíce věcí. My potřebujem postel a znovu matrace, holky nový koberec, oba pokoje vymalovat, psací stůl a židli, nějaké dekorace, ať to vypadá, jako u lidí...no netěším se. Ale třeba budou tcháni tak hodní a na týden si vezmou obě holky, abychom mohli stěhovat. To by mohli, že?

Tak páá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.