| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Cau, konecne se to tu probudilo, ze by jaro?
U nas uz se mesic potacime mezi ruznyma chorobickama. Rekla bych, ze zacatkem bylo Bertovo rocni ockovani. Nejake teploty, bliticka a vcera novy zub.... Tento tyden uz je ale dobrej. Zato Rosi ma nejakou chripku ci co. Od pondelka, teploty, kasel smrkani a pak i afty... vubec nejedla, skoro nepila. Tak jsem ji ve ctvrtek vzala k Dr. Nic nenasla. Ale na nasi Rosi je to jak kdyby to od ni potrebovala slyset. dneska uz je zase akcni az hruza. Porad chce neco tvorit a plnou pozornost. Diky vsem chorobam se sotva dostaneme ven, Rosi tu sama byt nemuze. Vzdy kdyz prijde ve 4h Eveli ze skoly, popadnu aspon mladyho nekam na nakupy. Tatinek jede pristi tyden do CR, tak shanim darky pro rodinu. Mimochodem, mate rychle napad na darek pro dedecka k 70tinam? Koupila jsem parfem a triko, ale chtela jsem neco originalnejsiho.~a~
Evus, jestli je asistentka jako ty, koupila bych nejakou sadu naradi~t~~t~~t~~t~
Molly ma odplinkovano? Dobry....~2~ Babickam hlidani naordinovat, u vas to jinak nepujde.
Blizko, taky me zajima, jak se dari v praci. Pozdravuj deticky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.