| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, a jak mu pomůže, když mu budeš říkat, že je línej?
Ono to tak totiž fakt nemusí být. Např. já podle mě nebyla líná, ale opravdu mi dělalo problém paměťové učení. A to i když jsem třeba měla motivaci dost velkou.
Mmch, zrovna u tvého syna bych se nedivila, kdyby měl nějakou poruchu, ale kompenzovanou vysokou inteligencí (takže se jakoby schová). Ze mě byli psychologové vždycky tak unešený, protože tak geniální dítě ještě neviděli, že pak nebyli schopní vidět "za to".
Vím, žes psala, že má problém s matikou - dělali mu testy na dyskalkulii? to je extra test, který se dělá několik hodin. např. můj nejmladší má dle testů dobrou logiku, ale dělají mu problém základní operace typu 30:10.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.