| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Del, to co píšeš zní rozumně, o klavíru i sportu. Možná to tak je a pro malou je to dobré, možná ale mám pravdu i já, že by jí pomohlo ubrat (ten posilující sport zařadit do volnočasových aktivit, víkendů v jiné volnější formě nebo do prázdnin a klavír (nevím, jako ho u Maargit pojímají) vzít opravdu s učitelkou a ve formě: "klavír je zábava a odpočinek, vše na pohodu".

Přiznám, že Maargit tolik nečtu a nevím třea vůbec, co řešili kolem ang a jak mají pojmutý ten klavír atd. (což jsem ve svých příspěvcích psala, nač reaguji) ale např. od ní vím, že po prvňačce chtěla, aby si úkoly dělala sama - což mi osobně skoro vyrazilo dech. Protože podle mne tohle některé děti zvládnou a některé na to "nemají" (a záleží samozřejmě také na těch úkolech a kolik je na děti kapacity a kdy je mohou dělat-něco jiného rodič na volné noze nebo babička, jenž umožní dítěti udělat úkoly ve pro něj ideální čas např. brzy odpoledne, něco jiného rodič vyzvedávající dítě v družině v 17.30..).
Tj. maminka, která na prvňáčka tlačí, že by si úkoly měl psát sám, té se mi nechce příliš věřit, že i jinde nemá podobný špatný odhad a své dítě nepřetěžuje.

Školu vypichuji, protože tu zvládnout musí, vše ostatní může vyřadit. Proto já kladu důraz na školu.. další aktivit lze přibrat později. Školou zatížená je a bude tj. cokoli dalšího co již jakkoli zatěžuje (a jsi si jistá, že ten klavír, sport atd. ji jen přináší pozitiva a vůbec ji to netěžuje - já právě ne) přidat později. Zatím nechat třeba ve velmi volné formě.

Pro mé děti také vidím přínosy v skautu, dalším sport event. šachy apod... ale vše má svůj čas. Tohle jim přidáme později, ne už jako prvňáčkům. Teď hrají šachy doma s tátou a kromě sportu co teď mají sportují volně (víkendy fotbálek, házení s míčem s rodiči apod.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.