| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Díky za odpověd,
a co si myslíš o dodatečném přeřazení jednoho nebo druhého do jiné třídy ?
výhoda by byla stejná škola, a v sousední třídě je i kamaráda ze školky, který už sice může mít jiné kamarády, ale alespoň něco) a i jinak známé prostředí blízké školy
velká nevýhoda je, že je tam matematika podle Hejného, tu bychom museli za první ročník dohonit, nevím, jak moc je to zvládnutelné a dítě zatěžující, zatím co jsem se ptala tak první ročník prý vcelku jde "dohonit" naskočit do této metody, horší je to prý později, nevím..

No škola nás také překvapila, i když ne tak hrozně jako Maargit. Jaká je rivalita mezi klukama a že jeden je schopnější jsme říkali, bylo nám schváleno dát je do jedné třídy k této zkušené paní učitelce... no a je to problém. Takhle soutěživé prostředí jsem nečekala. Zajímalo by mne, jak moc je to běžné, takovýto přístup k vzdělávání prvňáčků jako má naše učitelka (mající pověst dobré učitelky).

Nenapadá tě, co tak po učitelce chtít, aby se to alespoň částečně pro kluky zlepšilo ? Min do konce školního roku.
Nemyslíš, že je šance, že si to sedne, kluci dozrají a někam se to posune a bude to OK ? Ptám se proto, že změna školy, třídy mi v tuhle chvíli připadá jako velká věc a navíc zase nejistota jak to dopadne (viz případ Maargit, také pečlivě vybírala, my také, těžko říct, zda další volba se povede, může to dopadnout obdobně) ~:(




Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.