| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To nevim, ani nevim, jestli je to spoluzak ze skolky nebo ze zakladky nebo odkud. Ona mi o nem povidala pred rokem, dvema a pak jsem o nem cetla tady a spojila jsem si to, ze je to ten samy. Tenkrat rikala, ze ma nabidku v Rakousku na nejake soukrome klinice a ze budou bydlet u Krumlova a tam dojizdet. Tak se jim to asi nepovedlo.

No vidis, to vis, ze mas dobre napady~R^

Ipad minule spadl malemu ze schodu na chate, to byl nove opraveny (sklo), pak uz jsem to opravovat nedavala, stejne byl dost stary, tak doufam, ze ten novy chvili vydrzi. On teda mel asi tri roky, takze ne az tak hrozne, ale Samsung proste ma lepsi vydrz.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.