| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ani slůvkem jsem nenaznačila, že bys měla být divná, nebo cokoli horšího, chraň bůh. Možná to máš tak proto, že jsi jiný model nezažila, těžko říct, nejsem žádný psychoanalytik. Ale moji rodiče jsou spolu štastní už čtvrtou dekádu života. Každý z nich je z několika dětí, dohromady to je 13 rodin. A z těch třinácti rodin jsou rozvedení dva. Z těch 13 rodin mám něco přes dvacet bratranců a sestřenic a rozvedená je 1. Nemůžu samozřejmě tvrdit, že jsou si všichni věrní a nikdy neměli krize, nesvítím jim u toho, ale rozhodně si nikdo nepěstuje trvalý mimomanželský vztah nedejbože s levobočky. To, že je něco takového běžné jsem se dozvěděla až tady na rodině.cz, v reálu to neznám.
A i proto, že u nás nejsou rozvody běžnou záležitostí, ani já jsem nešla do manželství s tím, že se stejně jednou rozvedu a že to stejně nemá cenu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.