| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já vím, jak se cítíš.... Když jsem šla před skoro 2 měsíci pro test, dělalo se mi z představy // normálně fyzicky zle, ale pořád to ještě bylo dobré, byla ještě naděje. Pak jsem doma test udělala, tam v sekundě dvě dálnice, já se rozbrečela a test hodila po svém hodném, milovaném muži, se kterým máme už 3 děti.. Teď jsem ve 12.tt, doba, kdy jsem mohla jít na ITP, už pominula, já to prostě nedokázala. Nezvládla jsem vzít do rukou takovou moc a rozhodnout, že tohle dítě se už nenarodí, protože je už "nadbytečné". Za těch několik týdnů jsem se posunula, vím, že nechci, aby se mu něco stalo, doufám, že se v pořádku narodí, ale nějaké pocity štěstí a těšení se prostě zatím nepřichází.. Je to pro mě pořád hodně těžké, je mi 40, zrovna jsem si říkala, jak už je to fajn, že je trio už samostatnější, v práci jsem postoupila na pozici, o kterou teď samozřejmě přijdu, finance budou taky znát, ale když jsem už v 5+5 viděla na UTZ, jak mu ťuká ~s~, nemohla jsem prostě jinak... Noci nemám úplně klidné, napadají mě černé myšlenky a mám veliké obavy. Nikdo mi nezaručí, že budu příštích 20 let fit, je to přece jen obrovský závazek a opravdu na dlouho, rodiče taky nemládnou, bude potřeba se o ně nějak starat... Před 2 lety mi ještě hlídali, když jsem nastoupila znovu do práce po 3.RD, ale zvládnou to ještě za 3 roky? Už před časem je to dost zmáhalo... no honí se mi toho hlavou moc, dneska mi nad ránem zemřela výborná mnohaletá kamarádka a kdyby si dítě pořídila jako já, tak by ho prostě vychovat nestihla.... mám strach.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.