| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sally, jé to se hezky čte, snad to tak nějak dopadne i u nás... Teď je tu šílený rachot, děcka jezdí po bytě na kolečkových bruslích, není tu slyšet vlastního slova a já už si představuju, jak s nima pak bude lítat ještě jedno, snad to moje nervy ještě ustojí ~t~

Jinak já mám taky pocit, že si to jakoby ještě pořád plně neuvědomuju a nepřipouštím, asi se to pořád trochu snažím jakoby vytěsnit, moc na to nemyslet. Když si to totiž uvědomím se vším všudy a docvakne mi, že asi fakt bude další dítě (pokud to tedy dobře dopadne), přepadá mě takový splín a ty velké obavy. Asi mi to všechno docvakne taky až v porodnici, tak jen doufám, že to pak hlava pobere a nebudu mít nějakou poporodní depresi..

4 holky ~t~, to má manžel teda slušnej babinec!!!! ~t~ Předpokládám, že si všichni mysleli, že jste do toho šli plánovaně a byl to prostě další pokus o kluka, s tímhle mě vždycky všichni strašně rozčilovali ~t~. Když se nám narodila 2.holka, já byla šťastná jak blecha, hrozně jsem si přála zase holčičku a plno lidí mě div nelitovalo, že to nevyšlo a že musíme teda my chudáci ještě do třetího ~:-D. Já chtěla tři vždycky a když jsem byla potřetí těhule, tak všichni přáli, ať je to už ten kluk, ať nemusíme do čtvrtého ~a~, já si přála přitom 3.holku ~t~. Pak nám teda plácali po ramenou, jak to klaplo se synem (já jsem za našeho pindíka samo šťastná a už bych ho za žádnou holku nevyměnila)...no jsem zvědavá, co budou říkat teď...asi že jsme se zbláznili. A budou mít pravdu ~t~

Tak si užívej všech svých koček, to bude sranda, až budou jednou dům obcházet nápadníci ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.