| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Maargitt, ty schudky nejsou pro dite tak lehké, aby je tam samo dalo. Ale pokud iniciuje 5letaćka, to uz je jine.
Ja tedy pokud jsou moje deti v bazénu, tak jsem v klidu, uz jsou vetsi nez tvoje a vzajemne se ohlídají, ale pokud prijdou cizi, tak tedy taky koukam. Za zadkem jim nestojím, ale obcas kouknu, vidim k bazénu z obýváku i kuchyně. Preci jen cizi deti nejsou moje a nerada bych, aby se jim neco stalo. Protoze kdyz tam blbne banda 10-13letych, je to hukot a muze se takhle neco stat. Jedno moje dite si takhle u známých rozseklo o bazén bradu, proste se blblo, skakalo, deti se strkaly a bylo to hned.
Asi bych zapracovala na te prostřední, nedalo by se? Dat ji pocítit zodpovednost, ze jsi rada, ze uz mas takovou velkou slečnu, ktera ti urcite rada pomůže a dohlidne na prcka, protoze ten je jeste trubka...? postupne, pomalu, dat ji nejaka privilegia, treba by to pak v lete bylo lepsi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.