| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

když už se řeší ta auta...

Včera mi zase na parkovišti někdo odral auto... Zase - myšleno, že průměrně tak 1x10 měsíců se vrátím k zaparkovanému autu a je na něm o nějaký ten šrám víc. Samozřejmě, že viník tam nikdy není ani žádná vizitka či vzkaz. Samozřejmě, že tam nikdy není kamerový systém, takže viník se nikdy nenajde...

Samozřejmě že to pak musím nechat odstranit na náklady své havarijky a zaplatím si 5000 spoluúčast auto stojí 3 dny v servisu na přestříkání a já nemám čím jezdit... něco jako bonusy tím pádem už dáááávno neřeším (jednou jsem jen zaparkovala u obchodního centra, šla jsem malému koupit jedno blbé autíčko, za 20 minut jsem byla zpět u auta a na nárazníku šrám tak 30 cm dlouhej a 3 cm hlubokej...)

Vy, co taky jezdíte a parkujete ve městě, taky máte šrámy nebo mám jen blbou karmu? Jak často? Jak to řešíte - necháváte být s tím, že stejně to zas někdo odře? Necháváte jak já odstraňovat? Nebo jak? Už jsem uvažovala, jestli je nějaká kamera, která by byla v tom autě a fungovala i když není puštěný motor, ale i tak je otázka, jestli by to bylo schopné něco nahrát tak, aby byl viník identifikovatelný...

Můj klasický scénář... přijedu do práce, auto stojí zaparkované na ulici, vrátím se po práci k autu a šrám... Bohužel, jak v každém městě, není možné vždy zaparkovat si před oknem (to je spíš těžká výjimka), parkovací místo se prostě hledá...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.