| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje děti (9 a 6) se (vzhledem k počasí i dalším okolnostem) věnovaly velkou část víkendu tzv. "volné hře" (která je údajně tak důležitá pro jejich osobní rozvoj :-)) - tj. postavili si různé "domečky" pro sebe, případně pro plyšáky, hrály si na školu, vytvořily stínové divadlo k tomu nějaké výtvarné aktivity ... Takže výsledkem (i přes dílčí úklid v průběhu celého víkendu) byl šílený bordel, kdy téměř nic v pokoji nebylo na svém místě, všude se něco válelo ... Jak řešíte takové situace (pokud je vůbec dopustíte)? Zvládnou to děti uklidit samy dobrovolně nebo z donucení, s dohledem nebo bez, musíte se zapojit, musíte řvát, vyhrožovat??? Nebo vůbec nedovolíte vytáhnout tolik věcí, případně nutíte děti uklízet průběžně? Nebo ten bordel necháte naopak "vyhnít" třeba týden nebo i déle ...? My jsme tedy dneska uklidili jakž takž společně, s tím, že jsem na děti pokřikovala celkem dost do stavu, kdy bordel alespoň není vidět (tj. je třeba v šuplíkách a krabicích), ale jsem celkem K.O. Jindy třeba i uklidím většinu sama (děti naženu do vany nebo sedí u večerníčku), protože je to pro mě jednodušší ... A často si říkám, jestli by nebylo lepší, kdyby tupě seděly celý den u TV nebo elekroniky a všude kolem byl pořádek ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.