| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsi si jistá tím, že jako částečný invalida musíš mít odpracováno 35 let taky? No a i kdyby ano, tak bych se tím netrápila. Těch lidí, co nebudou mít "odpracováno", tj. odvedeno na sociálním pojištění, tedy hlavních pracovních poměrů, bude opravdu tak moc, že se stejně celý důchodový systém sesype. Nařídit, že si musíme odpracovat 35 let, fajn, ale to by se taky musel vymýtit švarzsystem, že. Mě je 31, jsem sice zdravá, ale mám odpracováno "jenom" cca. 6 let a z toho byl 3 roky rodičák. Byla jsem nezaměstnaná, poměrně dlouho, studovala jsem, ale... Studium bylo dálkově, takže jsem neměla status studenta, takže do odpracované doby se to nepočítá. Pak jsem měla 2 úvazky, ale na DPP, takže jsem měla co dělat, ale oficiálně nemám nic. Pokud ještě opravdu schválí, že rd se do odpracovaných let počítat nebude, tak potěš koště, tak se do limitu vejdou jen bezdětné, max. matky jedináčků. Opravdu podpora porodnosti, fakt. Říkám si, že je to takhle snad schválně, aby se vyplácelo co nejmíň důchodů a lidi, postarejte se jak umíte. ~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.