| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, díky za podporu. Za týden touhle dobou budu už (snad!) chytřejší. Jdeme na echo srdce (většina dětí s DS má nemocné srdce, takže bych věděla, že má smysl jít na tu plodvku). Pokud vyjde v pořádku, tak se prostě budeme klepat až do porodu, ale na druhou stranu nechceme nic riskovat, takže bychom čekali. Vůbec si nepřipouštíme, že by to mělo dopadnout špatně.
Dneska jsem v Lidlu za ty těhu věci nechala 1.200Kč :-D Ale mám šíleně velké břicho, a nevejdu se prostě do ničeho, tohle mi vydrží hezky až do konce, tak si říkám, že to není zas tak velká investice. A je v tom už rovnou kojící podprda. Ale za ty prachy jsem jí tam nemohla nechat. MInule jsem si koupila dvě v Lidlu a jednu asi za 1.100Kč z normál obchodu a tu jsem narozdíl od těch lídlovských nemohla vůbec nosit, nevyhovovala mi. TAkže si myslím, že to bude ok.
Na mimi moc nakupovat nebudeme, švagrová má 3 děti a její manžel jezdí 1x měsíčně do Anglie, takže dětem natahali šíleně moc oblečení, takže dědíme krásné kousky v neskutečném množství.
Včera mi nejlepší kamarádka sdělila, že kromě toho, že se za 2 měsíce stěhují dva baráky od nás (~z~~z~~z~ , to už jsem věděla), tak mají termín porodu 6 týdnů po nás. Takže jsme řešily, že si nebudeme moct vypomáhat s těmi staršími dětmy, a že budeme mít mateřskou společnou, atd. TAk se snažím nemyslet na zákon schválnosti... ~5~, ale v noci se mi zdálo, že jsem čekala dvojčata, a jedno bylo o 6 týdnů mladší a musela jsem rodit 2x a řešila jsem, kdo mi pohlídá to "starší" miminko... no prostě jsem se ráno dost nasmála ~t~~t~~t~ Takže sny dobrý :-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.