| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojte holky:)..jsem se dlouho neukázala,já vím a kaju se:(:)...byli jsem taky pořád nějak nachcípaní,bud děcka,já,nebo babi..já se sebou na to nejsem zvyklá,já nemocná nebývám,ale toto podivného co pořád na mě lezlo,nezvykle..už jsem zuřila úplně..a babička ted ležela týden v nemocnici se zápalem plic nakonec se ukázalo...v pátek došla domů...děcka se taky nějak vylízalí,zdálo se..pořád rýmy,kašle..zánět v uchu,blinkačky..no a v pátek začal Matěj zas pokašlávat..ale po dlouhé době jsem šli ještě cvičit..a byl tam v pohodě,nezakašlal..v noci se to ale zhoršilo..no na noční kašle jsem zvyklá..dáme ditustat a je to ok..jenže dýchal dost blbě..tak nějak povrchně,zryhleně,celou noc jsme měli otevřené okno,moc nespali a ráno to nebylo lepší,tak jsem jela s ním na pohotovost..a nechali si ho tam..dali mu hned inhalovat ventolin a byl tam až do čtvrtka..mě to nejdřív úplně odrovnalo,nějak už toho bylo moc najednou..v hlavě mi plynulo..co s Adamem,jak vše skloubit..babi doma ležela..děda by zvládl Adama na pár hodin jo..Štěpánka směny v práci..no ale přežili jsme to..stejně jsem tam s ním nemohla být v nemocnici,neb nadstandart byl obsazený...tak to byl takový bobřík odvahy pro něj..a nakonec se mu ani nechtělo domů,..jezdila jsem tam za ním 2-3x denně,z práce a pak večer a sem tam śtěpánka zašla..tak máme novou zkušenost..měl prostě zůžené průdušky,prý to způsobí vir a zdeformuje je a ony pak se tak křečovitě stahují..jen doufám,že se to nebude opakovat.
jo jinak sleduju,jak tu domlouváte tu naši-vaši akci letní..a zatím se k tomu nijak nevyjadřuji,protože fakt nevím jestli dorazím....ale kdyby to jen trochu šlo,tak jo:),nějak bych to udělala..třeba vlakem dojela..nebo jedna duše dobrá,spřízněná, by nás tam třeba dovezla:)
Budte zdraví,,,dooprčič už téch chorob bylo dost a se sluníčkem se to doufám zlepší..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.