| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsou střelkyně, co si berou bez výčitek svědomí, ale když se to správně podá "hele, já kvůli tomu nejel s klukama na fesťák, furt na to šetřím a ty si furt taková odtažitá, není ti to blbý"... tak ona málokterá je bez srdce. "
- to je o tom, nenechat sebou manipulovat..."

Jo, to si taky myslím.

Proto jsem vždycky zastávala názor, že všecko za svý (a občas tady za to dostávám čočku), ale když už, tak bych dotyčnýmu asi řekla "hele, tak kolik to bylo, já ti to vrátím, abys nebyl škodnej, než se rozejdem".

V tomhle jsem vždycky byla mrcha bez srdce - respektive spíš úzkostlivě fér v tom, aby do mě nikdo necpal prachy v marný naději, ale když už by je do mě nacpal, tak si fakt nemyslím, že by mě to ani v nejmenším zavazovalo něco si s ním začít proti svý vůli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.