| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

libik...koukam, ze ceske organizace pracuji stejne~:-D
Ja resila v lete penize na ceskem konte /diky nepouzivani konta jsem se dostala do kontokorentu - strhavani vysokych polatku/. Penize jsem poslala vcas, lec nez dosly, zajimavym zpusobem sly strasne dlouho a kdyz dorazily, na ucet bylo pripsano o 2000kc min, pry za specialni sluzby. A zatimco jsem davala proverovat proc a kdo si z penez nechal 2000kc, zavolala mi zase jina osoba a vyhrozovala mi, ze pokud nezaplatim IHNED 1000kc na ucet /poslala jsem tam o 1000kc vic, lec po divnem odectu za me nepochopitelbe sluzby mi tam najednou 1000kc chybelo/, ze me priklepne nejakou skupinu nesolidnosti a nikdo v Cechach mi uz nepujci ani korunu.~t~
Byla jsem tak vytocena, ze jsem osobe sdelila, ze to FAJKT zaplatit nemuzu, ze ziju v Nemecku jak sama muze videt z tel. cisla /to tu osobu ovsem vubec nezajimalo/ a ze at me klidne soupne do jake skupiny chce, ze mi to je opravdu sumak. To tu osobu notne nastvalo, neb s takovou odpovedi nepocitala.
Upozornuju, ze kdyby nebylo podivneho strhnuti penez /ktery mi ani tato osoba nedokazala vysvetlit a a ani ji to neezajimalo/, bylo by vsechno vporadku.

Muzu te ujistit, ze me to taaak vytocilo, ze jsem za 3 dny zajela 650km do Cech a vsechno jsem na miste zrusila. /nemusela jsem to doplacet, sniziili mi uroky z prodleni, ktere tim strhnutim nabehly ci co/, kde je zminenych 2000kc dodnes nevim, ale jsem rada, ze mam svuj klid~t~


No a manzelova penzijni pojistka /ceska/, tam byl kvuli tomu horror jeste vetsi. Po vyplneni vsech papiru, ze budem platit jednou rocne /fakt zadnou platbu z venku do Cech po teto zkusenosti neminim posilat/, tak u te trvalo vic nez pul roku, nez to teda schvalili. Pro zmenu nemuzeme mit zasilaci adresu v cizine. U mezinarodni pojistovaci firmy....

ja mam nekdy pocit, ze nezijem v Evrope, ale na druhem konci zemekoule.~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.