| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Šuplíku,

abych mohla učit 1. stupeň, musela bych studovat 5 let. Na 2. stupni můžu učit rovnou, ale mám hodně omezený záběr, přírodopis je většinou obsazený a fyzika je málo...to ostatní spíš neumím než umím. Dávalo by smysl doplnit si matiku, ale mám už problém s tou středoškolskou, natož s VŠ, vypadla jsem z toho...
Ať už na prvním nebo na druhém stupni, tak pořád budu muset jen poslouchat, co někdo nařídil. Možnost dělat si něco podle svého přesvědčení je čím dál menší. Mimo Prahu obzvlášť, protože těch alternativ je tu sakra málo.

Nebo si můžu doplnit kurz pro ředitele, zkusit nějaký konkurz a mít třeba možnost ovlivnit situaci na jedné škole. Když to bude fungovat, může to mít vliv na celou řadu dalších škol...kurz trvá jen 3 semestry....

Nebo prostě vypadnu úplně, protože víc už nesnesu...

Momentálně se pohybuju mezi druhou a třetí možností.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.