| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Delete, stejný problém jako ty má teď kolegyně, jenže jí je přes 50 a tak opravdu nemá smysl studovat, dozvěděla se to letos, stálo by jí to 90 tisíc plus dojíždění, nemožný, živí na vš dceru, má přes 20 let praxe a je to úžasná a oblibená učitelka na 1. stupni, dělá všechno, co škola potřebuje, a přesto na ni neplatí výjimka

a pak znám jednu, co prohlásila, že ona si to vyřídí a přestože nesudovala, neměla ani věk, ani odučený roky, tak učí dál - je jedno, jaký je zákon, podtatný je, jaký je kdo s kým kamarád

já mám čím dál víc pocit, že kdybych byla kamarád s naším vedením, místo by tam pro mě bylo a ne jen jeedno, jenže nejsem kamarád, dojíždím, prsotě to místo je, ale pro jiný

míst je nedostatek, ale proč? právě proto, že jsou s tím takový čachry

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.