| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dělala jsem tazatele a ptala jsem se. Problém byl v tom, že lidi na různé dotazy i odpovídali, ale na konci dotazníku je jejich identifikace. Ona tam není jen tak, ale pro kontrolu dotazníkové firmy, zda byl skutečně dotazovaný dotázán a jestli sedí jeho údaje (bydliště, věk apod.), prostě jestli jsem si dotazování nevymyslela. Tam většina lidí znejistěla a odmítli mi data dát (lidi se bojí se podepsat pod svoje názory) -> celý dotazník (a ztracený čas) jsem si mohla dát za klobouk). Takže jsem si postupně vybudovala kmen asi 60 lidí, kterým jsem pak jen zavolala, jsetli si na ně můžu vyplnit dotazník. Občas ode mne za tu ochotu třeba dostali čokoládu, nebo pokud to bylo dotazování s ochutnávkou, tak dostali něco na ochutnání. Ono to není zas tak dobře placené, pokud to děláš poctivě, málokdy se dostaneš nad 20,- Kč/hodina.

Problém vidím v tomto:
Kdo se ptá? Chudák, který si potřebuje přivydělat
Koho se ptá? Bohatého ne, ten ho pošle do zadele. Tak se ptá zase chudých.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.