| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jj, v chemii můžeme používt vodu a sodu, možná nám dovolí ocet a aśodu, ale nesmí se tím děcka ušpinit a nesmí se toho náhodou napít a nesmí...

je to blbý, navíc chemikálie stojí odně penze a učitel by sice mohl aspoň pokusy sám předvádět a nenechta děcka to dělat, jenže ono to taky nějakou dobu trvá a děcka se nudí, když an to samy nemůžou sáhnout, a taky by ty chemikálie na škole musely být - já třeba teĎ mám chemikálií plný skříně, jenže některý jsou s nápisama v němčině, což znamená, že tam jsou i 70 let, některý mají na štítkách datum výroby, ty jsou ze 70. let.
něco mám strach otevřit, něco mám strach použt, něco použiuju a ono to stejně nereaguje

přdrtav si, že jsem vala, než mi toto došlo, peroxid vodíku, nalilaj jsem ho k něčemu, co mělo začít hned reagovat, a ono nic

nebo jsem vzala něco, se mělo reagovat po zahřátí, už nevím, co to bylo, a ono zase nic - hodina v háji, děcka unuděný a já jako učitel totálně v pytli, prootže mi nevyšel v té hodině jediný pokus - moc příjemná situace

pak jsme přemýšlela, co bylo špatně, než mi došlo, že mám starý chemikálie - ano, i to bylo poučení pro děcka, ale jaksi ne to, co měli vidět

další pokusy jsme chtla dělat s novým vybavením, škola mi to ovšem odmítla koupit, prootže není za co, koupila jsme si svůj peroxid, svý vodní sklo, svůj hydroxid... ono to taky něco stojí, ale napravila jsem tu škodu způsobenou tím, co jsme měla k dispozici

dělala bys v takové situaci aspoň demonstrační pokusy?
já už ne

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.