| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

kili, já nevím, zda jsem výslovně psala komára (možné to je), několikrát jsem uvedla "jiný bodavý hmyz", a z vlastní zkušenosti jsem popsala malou hnědavou mušku, měla křidélka :-). O její anatomii moc nevím, ale jsem si 100% jista, že způsobila nákazu (probíhající přesně podle knih).

A samozřejmě člověk chápe, že jste viděl za svůj život spoustu hodně nemocných dětí a že jste se snažil jim pomoct, jak jste nejlíp uměl...a že jste viděl i "nezodpovědné" rodiče, kteří se nezachovali podle vašeho mínění správně.

Doufám, že se zodpovědně chová převážná většina lékařů...a že k léčení přistupují podle svého nejlepšího vědomí a svědomí :-) a využívají k tomu vše pro ně dostupné, což je jak je vidět silně individuální :-). Nejsme stroje, že? Ani lékaři a ani pacienti.

Ale zde se opravdu bavíme "pouze" o borelióze, takže nemá cenu zabíhat do onkologie...i když u obou jsou výsledky i klasického léčení velmi nejisté, zvlášť pokud léčba začne pozdě.
Proto si právě myslím, že je dobré raději vzít do úvahy i to, že nákaza boreliózou může přijít i jinak, než přes klíště a touto myšlenkou se tedy zabývat i v případě, když pacient tvrdí, že 14 dnů nevytáhl paty z paneláku :-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.