| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rodiče,

ráda bych Vás poprosila o Vaše zkušenosti s Vašimi prcky.
Synovi je přesně 1 rok a začínám na něm pozorovat nestandardní sociální chování.
Velmi málo navazuje oční kontakt, nežvatlá, nereaguje na zavolání ani žádný povel - otočí se jenom za zvukem (tlesknutni atd.). Taky je mu jedno jestli tam ja jsem nebo ne - příjdu třeba z nákupu a ženu se za ním a on se na mě ani nepodívá. Pořád se kývá dopředu a dozadu. Vsechny detské říkanky (paci-paci, jak je velky atd. jsou úplně jak z jného vsmíru). Taky na nic neukazuje, nic nechce :-(.

Jinak je na tom fyzicky moc dobře - chodí kolem nábytku, všechno si bere do ručiček a hraje si s tím (hraje si ale spíš sám - mě u toho moc nevnímá). Nervózní mi nepřijde, kontakt s malými dětmi moc nemá, ale když ano, ta nic „zvláštního“ nepozoruji. Nejklidnější je když mu pustím pohádku (jakoukoliv), to se na ni dokáže koukat klidně hodinu v kuse (možná i déle, ale to jsem nezkoušela).

Měla jste taky některá takového „nespolečenského“ šputna a bála se, aby to nebyl autismus?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.