| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Teda promiň, sice chápu, že to byla dost nepříjemné situace, do mne se podobné věci taky "zahryznou" na dlouho, ale nazvat to "zklamání od blízkého člověka" mi připadá dost přehnané - podle nadpisu jsem čekala opravdu nějakou téměř tragédii. Důležité by podle mne snad bylo jen pokusit se z toho vynechat děti - tedy přesunout podobnou diskuzi na dobu, kdy jste s maminkou samy bez nich. Pokud už to děti slyšely, vysvětlila bych jim, že holt má babička jiný názor a já s ní nesouhlasím. Jinak k tomu pravidelném vyzvedávání a hlídání dětí bych jen podotkla, že na to nikdo nemá jaksi automatický nárok a babičky to nemají jako svou povinnost. V tomto ohledu bych se spoléhala jen a jen na sebe a případnou občasnou pomoc brala jako příjemnou výjimku. S výše zmíněnou roztržkou bych to nespojovala už vůbec, to snad nijak nesouvisí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.