| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anett,

já si pamatuju hodně málo. Mám víceméně jen emoční paměť, takže mi uvíznou většinou jen silné zážitky.

Co si pamatuju z dětství je navázáno na fotky, útržkovitě pak sem tam situace, která měla silný emoční náboj (třeba návrat z prvního tábora v 7 letech, měla jsem jet k babičce a těšila se tam, protože měla psa...a mamka mi vlastně ještě cestou od autobusu řekla, že ten pejsek už není...musela, protože já už mluvila o tom, jak se tam hrozně těším...)...

Vím, že jsem dělala biatlon, ale pamatuju si jen několik málo okamžiků z tréninku, soustředění, závodů...takže třeba vím, že jsem na jediném svém republikovém byla třetí ve štafetě...ale už nevím, kde to bylo, kdy to bylo....

Dokonce i některá období z dospělosti jsem zapomněla nebo vytěsnila...vůbec nevím, co se odehrálo třeba po řadu měsíců....

Sny si pamatuju některé. V dětství se mi jeden pořád vracel...a jednou se mi zdál i v dospělosti a mě to v tom snu překvapilo, že se mi zdá teď...a pamatovala jsem si i ráno, že se mi to zdálo a že jsem o tom ve snu přemýšlela...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.