| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ponechat dítě v ústavu mi vadí hodně, když v té rodině kapacita a možnosti jsou. Asi to odsuzuji, nevím. Mám kamarádku, která by nezaváhala, Levandulové pole to také tak cítí.

Já dokážu zcela pochopit, že se na to někdo necítí úplně a zcela (nebo nemá podmínky) a pokud to tak je, že volí ústav jako lepší možnost nebo, že se stará společně s ústavem. Ale tam, kde kapacity jsou a následuje úplně odložení dítěte do ústavu (bez návštěv atd.), to se mi příčí. Je tu přece také zájem dítěte, pro něj ten ústav je špatný a to dítě je v tom samo, nemá si jak pomoci (že ho rodiče opustili je samo dost hrozné, že je v ústavu znamená to co obě víme).
A v dnešní době je těch možností hodně, kde člověk může najít podporu a odobrnou pomod.ˇ
Článek samotný jsem nečetla, jen reagovala na dotaz zakladatelky.
Že jsou rodiče v různých fázích a že někdo na začátku v šoku odmítne a pak svůj názor přehodnotí a dítě si vezme domů, chápu, určitě se to děje. Mám pochopení pro šok, zmatek, atd. atd. co nálseduje (odborník ví), ale nechápu konečně a trvalé rozhodnutí ponechat v tom dítě samotné v ústavu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.