| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Filozofických přesahů myslím netřeba. Přečtení článku mne určitým způsobem zasáhlo, reakce okolí, když na to náhodou přišla řeč, mne překvapila. Tak jsem tady založila téma. Nepotřebuju názory ostatních k tomu abych si utvořila vlastní, jen mne zajímaly. Není potřeba v tom hledat cokoliv navíc. Jde o vyjádření osobního postoje- proč bych nemohla nějaký mít? Podle mne není bezpodmínečně nutné všechno na vlastní kůži zažít, aby si člověk o dané věci mohl dovolit něco myslet. A jestli je někdo názoru, že to naprosto nutné je, tak je mi z toho spíš úzko. Nevidím nic špatného na tom si v určitých věcech prostě věřit a mít to v sobě srovnané, mít nějaké zásady, u kterých bezpečně vím, že přes ně nejede vlak. Tohle je citlivé téma, ale kdybych se obecně měla řídit zásadou ,,nezažila jsi na vlastní kůži, nesuď", nebylo by možné mít postoj skoro k ničemu a moc si nedovedu představit, jak by se člověk pak měl ve svém vlastním životě rozhodovat. Profrčela jsem diskuzi a někdo tu psal, že z teoretizování pak vycházejí skutky- to je myslím přesné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.