| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nepřijde mi to rozumný. sama máš doma malý dítě, který prostě od podzimu do jara zcela jistě někdy onemocní. a to třeba i s neštovicema, příušnicema a podobně. pro mě bys na hlídání nebyla spolehlivá, co bych dělala, kdybych ti svěřila svoje dítě a pak byla najednou bez hlídání, protože tvůj prcek je nemocný. chápu, že stát se může cokoliv, ale tady je ta pravděpodobnost docela vysoká, pro mě.
jinak rozumím, že jsi ve složité situaci, kamarádka samoživitelka takhle měla na hlídání nějakou paní v důchodu aby mohla nastoupit do práce, taky to nebylo ideální. ale já, tehdy na mateřské se dvěma dětma, bych jí zcela jistě nebyla schopná zajistit každodenní hlídání od půl sedmý ráno, a to mám děti zcela průměrně zdravé.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.