| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nam, sakra, delas mi desny chute~l~~t~ Asi se tam stavim cestou z interview ve ctvrtek~t~

Antihistamin mam mistni Zyrtec a cesky Xyzal, stridam to. Ja mam pro sebe Claritin, funguje mi asi nejlip.

No, masirka je desna, neustale zduraznovani nabozenstvi, jakoby to byl jediny identifikacni prvek cloveka, proste straseni a hledani spolecneho nepritele. Navic maji cim dal horsi preklady puvodnich clanku, nechapu, jak to delaji, jestli jsou ty preklady schvalne spatne nebo fakt preklada nekdo, kdo absolutne nezvlada realie. Ja, nebyt 300m od hranice posledniho londynskeho borough, tak volim jasne Khana. A uplne nejhorsi je, ze mi pripada hrozne sexy~t~ Uz mi tu ti muslimove asi vymyli mozek~t~ Ja tu letos taky oslavim plnoletost sveho pobytu.

Zase ale na druhe strane, D mi tu obcas cte prispevky sve matky nebo bratra z FB a to je taky k placi~n~ Daily Mail je hrozne ctivo, neschopnost vyhledat jine informace je zhouba. Nejsou schopni rict ani jeden zakon vnuceny EU, ktery by byl proti zajmu Britanie, ale porad opakuji, ze jsou jich stovky. A uplne nejhorsi jsou human rights! O TTIP v zivote neslyseli. Atd.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.