| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když je tu neustále omíláno ono osmileté gymnázium, že bez něj člověk takřka není nic...

Nesouhlasím, cesty osudu jsou různé.
Nemusí mít každý miliardový byznys, což má někdo i bez VŠ.
Pak jsou tací, co vystudují třeba práva a nakonec dejme tomu píšou knížky jako Radka Třeštíková, nyní úspěšné Bábovky, třetí kniha, nebo založí firmu Taste of Prague, právnička a překladatel, apod.

Nebo jako Oliver Dlouhý -

1. Vsaďte na selský rozum
Vzdělání podle mě není klíčem k úspěchu, důležitá je praxe. Aspoň u mě tomu tak bylo. Nejdůležitější jsou pro mě zkušenosti a touha nevzdat se. A když se něco nepodaří, zkoušet to znovu a znovu. Zkrátka být vytrvalý. Já jsem třeba nedokončil ani jednu ze čtyř vysokých škol, které jsem studoval, a nelituju toho. Stejně jsem se na přednáškách nudil anebo četl blogy o byznysu. Pořád jsem myslel na to, až si rozjedu něco vlastního.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.