| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje dcera absolvovala osmiletý gympl. Tak jako tak musela změnit školu neboť v naší vesnici je jenom první stupeň ZŠ. Tak to zkusila. Přišla s tím sama, dohodla se ještě s jednou kamarádkou, že to zkusí. Dostaly se obě, ale ona je poměrně slabý ročník, takže zase nebyl tak velký přetlak.
Včera mě děsně rozesmálo, když Buchli napsala, že děti na základce hulí a mluví sprostě zatímco sec děti na gymplu učí cizím jazykům. Taková naivita od učitelky mě fakt dostala. Evidentně netuší, co její žáci dělají po vyučování. Moje dcera se mi v dospělosti v nějaké slabé chvilce přiznala, že někdy ve 13-14 letech trávili odpoledne v parku za školou s cigárem nakrucovali se tam před staršíma klukama, občas někdo dotáhl i alkohol, takovej odpolední kroužek místních gymnazistek. Od 15 let byl její největší zájem, jestli jí pustím do tanečního klubu. Prostě úplně normální puberťáčka, jako kterákoliv jiná holka ze základky.
Co mě nikdy nepřestane překvapovat je víra rodičů, že když dají děti na 8G, tak se tomuhle vyhnou.
Asi zapomněli na dobu, kdy jim taky bylo 15.
Jo je pravda, že tlak na výkon byl na gymplu určitě větší než na základkách. Asi se musela i víc učit než na základce, určitě tam bude míň těch, co na školu kašlou úplně.
Ale vůbec nemám pocit, že by byla nějaká tragedie, kdyby dcera nešla na gympl, ale na základku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.