| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím. Poslední týdny doma hodně tápu-tápeme, co se týče chování syna sedmileťáka, 1. třída. Není žádný zločinec, ale v něčem se to týká školy, a hodně asi chování okolo. Lhaní, NE pro něj nic neznamená - minim. v 50%. A já už se cítím dost nejistá. Rozhodně nehážu vinu na jeho hlavu, určitě jsem taky něco zvorala a možná nejen já.
Teď už spíš hledám nezávislý názor zvenčí, abychom se doma přestali vzájemně "trápit" a všem se nám líp dýchalo a fungovalo.
U psycholožky v nadpisu zmíněné, jsem byla sama před 2 lety. Kvůli tenkrát občasným velkým záchvatům syna, tam se to myslím točilo kolem vztahu k ex.
Teď jsem myslela, že půjdeme všichni tři, nebo teda spíš syn - a já s přítelem zvlášť. Ale bylo mi řečeno, že s dětmi ona sama nebývá. Že mluví jen s dospělými, protože napravuje je, ne děti. A to mi přijde nějak zvláštní. Je to obvyklá praxe? Šli byste do toho?
Osobně někdy moc řeším život kolem sebe, ale fakt mám pocit, že svému synovi ani nijak zvlášť nerozumím. Jaký má vztah k lidem z rodiny okolo. Jak vnímá situace, kterými jsme si prošli atd.
Nechci mu přišít diagnozu za každou cenu. Ale jestli je něco - málo nebo hodně - špatně, ráda bych to napravila. Už mám sama ze sebe pocity, že to nezvládám, že jsem jen máma policajt. Proto jsem chtěla pohled zvenčí, ale i na syna. A na jeho šrámy na duši. A nějak to napravit, pokud není pozdě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.