| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Za ctyri tydny bude druhe kolo, takze do te doby se musi ozvat. Atmosfera, no, takova nemecka, rozhodne se tam asi pracuje s vetsim nasazenim nez v tom statnim sektoru, ale zase je tam hoooooodne dobry plat, nastup za 40k a pravidelny rust. Ptali se na normalni otazky, vzdelani, budoucnost, drive atd.

Masinku jsem mela dva roky, ale byla kupovana pouzita, takze je ji ted skoro osm let. Odeslo asi cerpadlo, nevim, opravit to nenecham, ale tyhle se prodavaji kolem £200 i na nahradni dily, takze ji prodam takhle. Ted mam automat, nasla jsem na ebay, puvodni predvadeci kus z Harrods, mel udelano asi 60 kav, cena -60% rozdil od noveho kusu (dala jsem offer a bylo to prodavajicim prijato, ona ta znacka tu neni moc znama a ted ma problem prodat i novy kus nizsi rady za £229, pritom v CR se prodava za 17 000Kc). Je to plnoautomat, takze i sleha mliko sam. Je to tahle:

http://www.nivona.com/en/apparate/vollautomaten/caferomatica-838

No jo, ta priprava je desna~6~ Mne teda bavi uplne nejvic ze vseho, research je proste to moje, ale je to zdlouhave a narocne. Hlavne to dobre poskladat a aby to hezky navazovalo, to je ten problem. Ale ty to budes mit skvele jako vzdy~R^~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.