| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To je zajímavé, kolik holek chodilo v dětství na kluka... Já teda taky, ale já jsem skutečně neměla vlasy na to, abych je měla dlouhé. Ovšem to ostříhání na kluka mi bylo asi podáno tak, že se mi to líbilo, úplně jsem si na tom zakládala, nenosila jsem jeden čas ani náušnice, prostě jako kluk. Potom jsem si ale vlasy narůst nechala, nebylo to teda nic moc, ale nikdo mně do toho nekecal. Mamka mě rozhodně neshazovala, spíše chválila, otec se nějak nevyjadřoval vůbec. Babička také celkem chválila, pořád říkala, že mám moc hezké nohy, jak jsem pěkně štíhlá, je to docela zajímavé, protože mamku zase spíš srážela, no asi se poučila a ty chyby už u mě nedělala. Sebevědomí mi ale dokonale pošramotili vrstevníci, takže problémů jsem měla do dospělosti až až i bez rodičů ~:(.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.