| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, já jsem takhle hledala kadeřnici spoustu let, taky jsem nikdy nebyla úplně spokojená, s těmi mými vlasy je to někdy těžké, jsou vlnité, ale tak nějak nepravidelně, když je nechám jen tak uschnout, tak mám na hlavě takové vlnité cosi, navíc na jedné straně víc rovné, na druhé kudrnaté, bez fénu to prostě nejde...navíc mám na čele takové jako "kouty", takže sčesané vlasy dozadu fakt nehrozí a jakýkoli pokus o ofinu dopadl tak, že jsem vypadala jak vlnitý pudl~t~...až jsem jednou přišla na to, že když si nechám pěšinku lehce po straně a vlasy hned po umytí vyfénuju, tak to vypadá dobře...a pak jsem natrefila na kadeřnici, ke které vlastně začal původně chodit manžel a pak jsem to zkusila i já...a ona se mi trefila přesně do noty a od té doby jsem naprosto spokojená, navíc mi tam stačí zajít tak jednou za 3 měsíce a ostříhání a vyfoukání mě tam stojí 400,-:-), chodíme tam už všichni, včetně syna, ten má zase trošku nepravidelně slehlou hlavu vzadu, takže ostříhání strojkem na ježka fakt nehrozí, navíc mu to ani nesluší, potřebuje trochu delší vlasy...a i jemu umí udělat fakt pěkný sestřih...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.