| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Len, ja ty zelene taky moc nemusim, jen jednou jsem mela myslim v Giraffe neco, co se dalo pozrit...nutim se ted jist aspon boruvky a maliny,misto cokolad, protoze jako ty ovoce moc nemusim, treba jabko nepozru vubec, hrusky, hrozny nesnasim..jsem desna.

mas k tomu knizku receptu?

trebas jak je ted moderni oates a k tomu neco a zmixovat to, to bych nesnedla ani nahodou, cokoliv kasoviteho/mlecneho..toz jim furt vajca rano ~t~ no, aspon jsem se naucila jist avokado na salate...

3000 limit, mam jen definice a background, kurna je to tezke..decka vypadla plavat, musim se donutit

no, taky mi to prijde divne s tim fostering, mozna ze je jeste maly?

kavu se taky snazim snizit,dam i 6-7 za den~8~,jeste nedavno jen rano,nevim jak se to stalo ~8~ jsem kdysi pila rano caj, ale ted je mi po nem rano blbe, to jsou starosti ~t~

ale delam si teda hodne slabou, ale stejne...v masine jen extra mild, jinak to nepozru

na vylepseni situace jsem to dostala ~8~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.