| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den všem.

Takový zvláštní problém se nám objevil a víc hlav víc ví, zajímá mne Váš názor.
Dcera vzala do školy poměrně drahou věc. Ztratila se jí.
Po čase přišla spolužačka se stejnou věcí.

Věc vypadá úplně stejně včetně vad, ale pro bližší prozkoumání, abychom jednoznačně určili, zda je předmět opravdu dcery, nejsou podmínky. Přijde mi nesmyslné přijít do školy a požádat dívku, aby mi věc ukázala. Identifikovat věc můžeme pouze při důkladném prozkoumání, ale to zcela nezpochybnitelně.
p.s. jsou to skoro dospělí lidé, ještě jim ale není 18.

Co s tím?
Šli byste do školy? Ti údajně věc vyžádat a prozkoumat nemohou.
Šli byste nad policii?

Mám hlavu zamotanou. Se ztrátou věci se dcera smířila, taky dostala "svůj díl" a najednou toto. Ale přijde mi docela důležité to jakkoliv řešit. Už jen z toho důvodu, aby se vyloučilo podezření vůči majiteli stejné nebo obdobné věci, pokud je totožná, mohl ji někdo zase někde koupit, faktem je, že dceři zmizela.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.