| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já bych za těmi rodiči šla. Vzala bych dceru, předem bych si nějak ověřila, že budou doma rodiče i dcera a napochodovala bych tam s dokladem od hodinek a vypálila bych na ně příběh ve stylu "dobrý den, dceři jsem koupili drahé hodinky a před časem se jí ve třídě ztratily. A včera si dcera všimla, že jste ty stejné koupili vaší dceři. Mohli byste mi prosím ukázat vaše papíry od hodinek a ty hodinky, jestli je tady to číslo stejné, nebo ne, my nevíme, jestli to je jedinečné číslo každých hodinek, nebo mají všechny stejné" (jako že to je číslo typu hodinek, ne výrobní číslo) Pokud by papíry měli, určitě rádi ukáží, že je mají, aby vyvrátili podezření. Jestli budou vymýšlet jakékoliv báchorky, je to jasný. Možná ani rodiče nevědí, že je dcerunka votočila a ještě rádi je vrátí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.